Drektighetsdagbok
Legg igjen en kommentar

Det nærmer seg fødsel

Nå er det bare få dager igjen til fødselen. I dag er hun på dag 53, og fødselen vil mest sannsynlig skje mellom dag 58 og 63. Det er ikke unormalt at hunder går opp til 68 dager, men det tror jeg ikke vil skje i dette tilfellet.

Bitten har blitt ganske stor, og jeg lurer på om kullet er noe større enn først antatt. De siste to dagene har hun vært lite interessert i mat, men jeg har fått henne til å spise litt Royal Canin starter, en eggeplomme, litt surmelk, vom og hundemat og noen brødskalker.

IMG_2215.JPG
I dag ruslet vi en liten tur i skogen. Det har vært herlige høstdager i Trondheim i det siste. Bitten er ikke interessert i turer og sprell, faktisk har vi bare ruslet litt de siste ukene. Jeg forstår henne godt 🙂 Nå er det mulig å kjenne de små sparke i magen. Gleder meg til å møte dem 🙂 ❤

This entry was posted in: Drektighetsdagbok

av

Ukjent sin avatar

Oppdretter av engelsk springer spaniel, bosatt i Trondheim. Jeg har for tiden en hund, Alexa, og vi trener hovedsakelig lydighet og rallylydighet, og noe spor og feltsøk. Jeg er NKK Trinn 1 instruktør. Målet med denne bloggen er å dele informasjon som kan være nyttig for valpekjøpere og andre som er interessert i engelsk springer spaniels. Følg oss gjerne!

Legg igjen en kommentar

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær hvordan dine kommentardata behandles..